Hakkımızda

Fmt Enerji 10 yılı aşkın bir tecrübeye sahip olan profesyonel ekibin bir araya gelmesiyle, kaliteli teknik, ve sürdürülebilir hizmetler sunmak ve bu tecrübeyi imalatla birleştirip, yeni ürünler geliştirmek amacıyla kurulmuştur. Temel prensibimiz müşteri memnuniyetidir.  Fmt Enerji olarak yüksek kalitedeki ürünleri en uygun fiyatlarla en kısa sürede mükemmel servis ağıyla müşterilerimize ulaştırıyoruz. Bu hizmeti araştırmacı ve yenilikçi yapımızla bütünleştiriyor ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre ürün stok prensibi ile çalışıyoruz.   

Bayiliğini yaptığımız markaları her şeyden önce müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik olması için teknik ekibimizle vana seçimi, hesaplama işlemleri, takma-sökme ve diğer kullanım şekilleri gibi konularda sürekli olarak araştırma bilgilendirme yapıyoruz. Ülkemiz, sanayimiz ve  enerji sektörümüzün aydınlığı için, inanç güven duyguları ve siz değerli dostlarımızla birlikte, birbirimizden aldığımız tecrübe ve pozitif enerji ile iş birliği oluşturuyoruz.

Fmt Enerji  her geçen gün artan çalışma potansiyeli ve genişleyen müşteri ağıyla, müşterilerimize çözüm ortağı olmuş ve müşterilerimizin zorluklarını bir an önce çözmeyi kendisine ilke edinmiştir.

 

NELER HEDEFLİYORUZ

Fmt Enerji ailesi olarak amacımız sektörde ilkleri yaratan lokomotif firma olmak, müşterilerimiz için çözüm ortağı olmak ve yeni ürünler geliştirmenin yanında,
yurt içi ve yurt dışında önemli projelere imza atmaktır. Fmt Enerji, yaptığı tüm işlerde güven ve müşteri memnuniyetini ilke edinerek eksiksiz kalite anlayışını yönetim politikası ve stratejik değer kabul eder.

NELER YAPIYORUZ

Fmt Enerji 10 yılı aşkın bir tecrübeye sahip olan profesyonel ekibin bir araya gelmesiyle,
kaliteli teknik, ve sürdürülebilir hizmetler sunmak ve bu tecrübeyi imalatla birleştirip, yeni ürünler geliştirmek amacıyla kurulmuştur.

ÇALIŞMA POLİTİKAMIZ.

Hizmet kalitesi, iş etiğimizin temel taşlarından biridir. Gerçekleştirdiğimiz her faaliyette ve sunduğumuz her hizmette en üst kalite seviyesini hedef alırız.
Müşterilerimizin kalite standartlarını her zaman daha yukarıya çıkaracak alanları belirler ve paylaşırız.
Deneyimli Kadro Evrensel Kalite Yaklaşımı Doğru Yatırım İnsana Verilen Değer Güçlü Organizasyon Yapısı Doğru Kaynak Planlama Operasyonel Verimlilik

Fmt Enerji, enerji sektöründe kaliteyi aydınlatan bir ışık, sürdürülebilirliği ise geleceğin enerji haritasını çizen bir vizyon olarak benimsiyor.

FMT ENERJİ SİSTEMLERİ

Enerjinizi Boşa Harcamayın.

10 Yılı aşkın süredir sektörde gösterdiğimiz enerji tasaruf projelerimiz ile başarılı bir yol izlemekteyiz.